На головну
Святкування в ОДЛ дня медичного працівника Святкування в ОДЛ всесвітнього дня захисту дітей Графік виїздів у райони


Святкування Всесвітнього дня захисту дітей
в ОДЛ м. Мукачево

1 червня 2013 року відбулося чергове відзначення Всесвітнього дня захисту дітей на базі обласної дитячої лікарні м. Мукачева.

Традиція святкування цієї події у світі була започаткована ще у 1949 році, коли день захисту дітей був зареєстрований Міжнародною федерацією жінок в Організації Об'єднаних Націй. В Україні цей день святкується з 1992 року – одразу після здобуття незалежності та підписання державою Конвенції ООН, яка забезпечує права та свободи дітей.

Щороку по-різному відзначає Всесвітній день захисту дітей обласна дитяча лікарня м. Мукачева. Але обов'язково спільним є те, що цей день завжди дарує свято та усмішки на обличчях маленьких пацієнтів та їхніх батьків.

Цього разу святкування проходило у конференційному залі лікарні. В організації дійства взяли участь самі діти, їхні батьки, адміністрація та працівники ОДЛ. З концертною програмою перед пацієнтами лікарні виступили юні таланти з Будинку Школяра, що представляли яскраві танцювальні та вокальні номери. Святкові промови та слова привітань були проголошені представниками адміністрації та всього колективу лікарні.

Завершенням програми дня став святковий обід та роздача подарунків у відділеннях. Спонсором виступила депутат обласної ради Оксана Анатоліївна Балога, яка вже не один рік допомагає дитячій лікарні та переймається долею хворих дітей.

Ми сподіваємось, що це маленьке свято не залишило байдужим ні одного нашого пацієнта. Вітання отримала кожна дитина лікарні. Можливо, хоча б на якийсь час, вона забула про свої хвороби. Адже, немає нічого важливішого за усмішки та щастя наших дітей. І свято 1 червня повинно ще раз нам нагадати, що саме діти є основою нашого життя і нашого майбутнього.
Святкування в ОДЛ дня медичного працівника наверх Графік виїздів у райони